Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Sabiedrība, Politika

Masu apziņas manipulācija
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
fb2 Cilvēks no dzīvnieka pamatā atšķiras ar savu augsti organizēto apziņu un brīvas izvēles iespējām. Atņemiet cilvēkam apziņas un izvēles brīvību, un jūsu priekšā būs primitīvs radījums, kura darbību noteiks fizioloģiskie impulsi.

Šī grāmata ir palīgs tiem, kas vēlas saglabāt cilvēcību. Tā neaptver visu apziņas manipulācijas problemātiku, bet dod pietiekamu teorētisko un praktisko pamatu, lai katrs pats tālāk attīstītu savu spēju «neuzķerties» uz mediju izliktās «ēsmas». Lasot šo darbu, var rasties iespaids, ka mediju kontrole ir totāla un nepārvarama. Taču tā tas pilnīgi noteikti nav! Šī grāmata ir tapusi, lai nepieļautu šādas totālas kontroles izveidošanos, un jau tas vien, ka problēma ir apzināta, ka par to rakstām un lasām, ir visdrošākā garantija, ka mediju vara nekad nekļūs absolūta.

Viena no grāmatas nodaļām veltīta specdienestu darbības metodēm. Laikā, kad modernās tehnoloģijas ir kļuvušas par neatņemamu ikdienas daļu, ir svarīgi nepieļaut, lai savas ērtības dēļ pēkšņi neattopamies pilnīgā šo tehnoloģiju kalpībā. Svarīgi, lai modernās sakaru sistēmas nelaupītu mūsu privātās dzīves neaizskaramību, lai varas struktūras neizmatotu mūsu apjūsmotās tehnoloģijas mūsu pilnīgai kontrolei.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]