Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Reliģija, Mistika, Maģija

Tavs sargeņģelis – Jēzus ceļš
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Šī ir sērijas “Sargeņģeļu atklās¬mes” otrā grāmata. Pirmo tā arī sauca: “Tavs sargeņ¬ģelis – atklāsme”.

Sākšu ar paskaidrojumu, ka visa grāmata ir pil¬nīgi dokumentāla, lai arī lasot šķiet, ka danšana ir ar zinātnisko fantastiku. Sižetu saīsināti var atstās¬tīt šādi. Kādā jaukā dienā liktenis mani, tobrid žur¬nālistu, saveda kopā ar pārsteidzošu sievieti Ļubovu Panovu, kam piemīt vienreizējas spējas: viņa dzird mirušo ļaužu balsis izrādās, to dvēseles dzīvo mums blakus neredzamajā pasaulē. Šīs dvēseles arī ir mūsu sargeņģeļi. Viņi sargā mūs, no miesas un asinīm veidotos zemes cilvēkus, un cik iespējams cenšas atvieglot mūsu dzīvi ar gudriem padomiem.

Saukt šos padomus vienkārši par gudriem var ti¬kai tāpēc, ka mūsu vārdu krājums ir nepilnīgs. Tie patiešām ir zelta, briljanta vērti padomi, tie ir neno¬vērtējami izdzirdot sargeņģeļa balsi, mums vien¬kārši ir jākrīt ar seju pie zemes un jāpateicas Radītā¬jam par to, ka ir uzsmaidījusi tik nedzirdēta veiksme.

Būtībā sargeņģeļi par mums, cilvēkiem, zina visu mūsu pagātni, tagadni, nākotni, zina slepeno un apslēpto, dzīlēs esošo, to, ko izzināt ar parasto cilvēka prātu vienkārši nav iespējams.

Kā viņi to dara un no kurienes viņiem ir šīs spē¬jas, izskaidrot ir sarežģīti un grūti, mums vienkārši jāsaprot, jāpieņem tas, ka viņi dzīvo gluži citā di¬mensijā, kura vismaz pagaidām mūsu domāšanai nepakļaujas.

Iztēlojieties šādu situāciju. Piemēram, jūs no rīta pieceļaties un jau zināt, kas ar jums šodien notiks, ar ko tiksieties, ko neizdosies satikt, kas un ko par jums, grēcīgajiem, padomās un kādus vārdus dzir¬dēsiet. Jūs vēl neesat pamodušies, bet eņģeļi jau zina, kādi pārsteigumi jūs šodien gaida. Jūs vēl ne¬esat dzimuši, bet eņģeļi jau zina, kā jūsu dzīve beig¬sies.

Tas skan kā pasaka, tomēr, kā zināms, dzīve mēdz pārspēt jebkuras fantāzijas vai teiksmas.

Mūsu galvenais uzdevums bija sniegt jums ne¬kļūdīgu, nesagrozītu informāciju, ko saņēmām no Jēzus. Šajā grāmatā jūs atradīsiet tikai to, kas mums tika nodots no augšas.

Atliek vēl piebilst, ka darbs pie šīs grāmatas ilga divus gadus. Mēs, izprotot tā svarīgumu, rūpīgi pār¬baudījām katru sīkumu. Ja tas, ko mums vēstīja Jēzus, nesaskanēja ar mūsdienās vispārzināmajiem faktiem, mēs to visu precizējām kad un kā vainas dēļ tikusi izkropļota vēsturiskā patiesība.

Lasot šo grāmatu, pievērsiet uzmanību tam, ka to caurauž it kā divi sižeti. Pirmais ir stāsts par Jēzus dzīvi, otrais kā tika mainīta, rediģēta patiesība par notikumiem pirms 2000 gadiem, kādēļ tas tika da¬rīts, ar kādiem līdzekļiem vai mērķiem tika radīts līdz šim zināmais Jēzus Kristus tēls.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]