Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Populārzinātniski

Nervozs cilvēks
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
fb2 fails
Neirozes, par kurām rakstīts šai brošūrā, ir mokoši, bet ne bīstami traucējumi. Tie neapdraud dzīvību pat tad, ja norit smagi, un tikai dažos gadījumos kļūst par pārejošas invaliditātes cēloni. Cilvēki, kuri cieš no šiem traucējumiem, nereti pat nemeklē ārsta palīdzību un paši tiek ar tiem galā, lai gan speciālista palīdzība neirožu gadījumos vienmēr ir nepieciešama. Daudzi nervozi cilvēki ārstējas ambulatoriski, turpinādami strādāt. Neiroze un psihiska saslimšana ir pilnīgi dažādas slimības, un gluži nepamatotas ir nervozo cilvēku bailes sajukt prātā. Lielākai daļai nepamatotas ir arī , viņu bailes no vēža, miokarda infarkta un citām smagām slimībām, kuras nervozs cilvēks slimīgu iedomu dēļ sev piedēvē. Lai lasītāju nebiedē nervoza cilvēka grūtie pārdzīvojumi, kas aprakstīti šai brošūrā. Vairums šādu slimnieku ir izveseļojušies, citiem kļuvis daudz labāk, jo mūsdienu medicīnas rīcībā ir iedarbīgi neirožu ārstēšanas līdzekļi.

Daži nervozi cilvēki domā, ka viņu ciešanas ir kaut kas pilnīgi neparasts, zinātnei nepazīstams, un tādēļ viņi pat nevar rēķināties ar nopietnu palīdzību. Izlasot šo brošūru, lasītājs — nervozais cilvēks — pārliecināsies, ka viņa tik īpatnējie, biedējoši dīvainie pārdzīvojumi ir labi pazīstami un saprotami ārstiem speciālistiem. Neirožu izcelšanās un nervu darbības mehānismi tagad jau ir labi zināmi. Tos atklāt palīdzēja lielā krievu zinātnieka fiziologa Ivana Pavlova un viņa skolnieku pētījumi. Tādēļ mūsu dienās ārsti šos traucējumus ārstē nevis taustīdamies, bet skaidri izprazdami traucējumu būtību, un gūst drošus panākumus.

Izlasījis šo brošūru, lasītājs uzzinās, ka arī vesels cilvēks nereti pārdzīvo — kaut arī mazākā mērā — to pašu, ko cilvēki, kas slimo ar neirozēm. Tātad arī šai ziņā nervozais cilvēks nav izņēmums, kā viņam dažkārt šķiet. Cilvēks, kas cieš no neirozes, ar saprātīgu pašaudzināšanu var daudz ko darīt savas veselības atgūšanā.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]