Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Bestsellers

Zaļā Jūdze
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Stīvens Edvīns Kings ir skotu – īru izcelsmes amerikānis un izcils rakstnieks. Kopš 1974. gada viņš publicējis vairāk nekā četrdesmit populārus romānus, stāstu krājumus un scenārijus. Gandrīz visi Stīvena Kinga darbi ir ekranizēti. Šī autora grāmatas piedzīvojušas vairāk nekā 300 miljonu eksemplāru kopējo tirāžu, tās tulkotas vismaz trīsdesmit piecās pasaules valodās.

“…20. gadsimta trīsdesmito gadu sākums. ASV dzelzs ķetnām žņaudz Lielā Depresija – cilvēki cīnās par izdzīvošanu. Dienvidu nomales cietumā nāvinieku kamerās dzives nolādētie gaida tikšanos ar Veco Sprikški – elektrisko krēslu. Uzraugu Polu Edžkombu nomoka jautājums – vai melnais lāga milzis Džons Kofijs, kas ir tik rāms, patiešām ir nogalinājis un piesmējis deviņgadīgās dvīnītes? Patiesība var izrādīties ļaunāka nekā murgs: aplama apsūdzība? Taču ir arī cerība: Kofijam piemīt brīnumdara spējas. Rodas jautājums: kāda tad ir jēga augstākajam soda mēram? Godprātīgais uzraugs nolemj rīkoties…”

Romāns “Zaļā Jūdze” piedzīvoja arī veiksmīgu Frenka Derebonta ekranizāciju 2000. gadā ar Tomu Henku un M.K.Dankanu galvenajās lomās.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]