Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Marakota bezdibenis
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
Liesma 1970. gads. 1. izdevums
Pasaulslavenais angļu rakstnieks (1859—1930) lasītājus iepriecinājis ne vien ar privātdetektīva Šerloka Holmsa un viņa uzticamā drauga doktora Vatsona gaitām, bet arī ar vairākiem zinātniski fantastiskiem darbiem. Autors ir spraiga sižeta meistars, māk jautri un trāpīgi pajokot un joprojām ir viens no jaunatnes vismīļāka­jiem rakstniekiem.
Grāmatā apvienoti trīs no populārākajiem stāstiem:
Zudusī pasaule
Stāsta par visai ekscentriska profesora Čelindžera neparasto atklājumu Dienvidamerikas Amazones baseina plakankalnē, kur, izrādās, saglabājušies aizvēsturiski Juras perioda dinozauri. Daži dēkaiņi: avīzes reportieris, mednieks-aristokrāts un divi zinātnieki dodas bīstamajā ceļojumā, lai pārliecinātos par profesora atklājuma patiesumu.
Indīgā josla
Slavenais un ekscentriskais profesors Čelindžers pētot Frauenhofera līniju nobīdi nonāk pie secinājuma, ka planēta Zeme šķērsos indīgu Visuma ētera joslu, kā rezultātā viss dzīvais uz Zemes ies bojā. Četri draugi sapulcējas profesora mājā, lai pieredzētu vislielāko notikumu cilvēces vēsturē - pasaules galu.
Marakota bezdibenis
Profesors Marakots, pētot Atlantijas okeāna dibenu, uzduras ārkārtīgi dziļai ieplakai, kurā, izrādās, saglabājušies kādreiz varenās Atlantīdas civilizācijas pārstāvji un šeit uzbūvējuši milzīgu zemūdens pili. Lasītājam tiek sagādāta iespēja izstaigāt Atlantīdas pilsētu, iepazīties ar viņu kultūru un zemūdens dzīvnieku pasauli.
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]