Lasītava

Bezmaksas e-grāmatas latviešu valodā
(Elektroniskā lasāmviela latviski)
Šī plaukta mobilā versija - gramatas-e.ucoz.lv/pda
Visas sērijas "Brīnumzeme" pasakas vienā failā ŠEIT
Sākums » E-grāmatas » Ārzemju

Izlase
Grāmatas lejupielāde pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem
izlabotais fb2 failu arhīvs. 1.sēj.. Bads. Mistērijas. 2. sēj Pāns, Glāna nāve, Viktorija, Zem rudens zvaigznēm, Ceļinieks klusi koklē, Stāsti- Mīlestības vergi, Saules dēls, Viesizrāde, Vislielākais blēdis.
Knuta Hamsuna labākie darbi jau sen ir kļuvuši par pasaules jaunākās klasiskās literatūras neatņemamu sastāvdaļu. Viņa daiļrades mantojuma mākslinieciskā nozīme ir visai ievērojama. Nesaraujamām saitēm saistīts ar savu dzimteni — nelielu valsti Ziemeļeiropas nomalē, saaudzis ar šās zemes skarbo dabu, it kā pilnīgi iegrimis gausajā dzīvē, kāda rit Norvēģijas mazpilsētās un šērās ieslēptajos zvejnieku ciematos, iekļāvies šās dzīves nosvērtajā un ierastajā ritumā, Hamsuns tomēr pratis savos romānos, lugās un novelēs skart jautājumus... ko pasaulei atnesis divdesmitais gadsimts ar tā civilizācijas pretrunām...
Komentāru kopskaits: 1
0 Spam
1 Imants  
Grāmatas titullapā un anotācijā vienmēr jānorāda arī tā cilvēka uzvārds, kas to grāmatu ir iztulkojis latviski. Tā ir cieņas parādīšana tulkotāja darbam. Saglabājot failu pēc atpazīšanas nevajag saglabāt kolontitulus, šinī gadījumā tie ir lappušu numuri.(opcijās jāizņem ķeksis)

Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]